Our Blog

Toen ik in mijn laatste overpeinzingen, had geopperd dat 7 punten uit 3 wedstrijden een geweldig resultaat zou zijn, realiseerde ik me niet dat het er gezien de wedstrijdbeelden tegen, Holthees 1-1, SVS 0-0 en Sambeek 0-0, het 9 punten moeten zijn. Als……, maar als bestaat niet. De realiteit vertelt ons dat we slechts 3 punten hebben.

 

Aanvoerder Ward, is enkele maanden een rondreis in het Oosten aan het maken. Dus moet ik nadenken wie zijn plaats in zal gaan nemen, om de beoogde “balans” niet te verstoren, dat zal een hele puzzel worden! Wat zeer hoopgevend is dat er verdedigend een blok staat, dat weinig kansen en tegendoelpunten duldt. Dat is het gevolg van consequent daarop trainen, de veldbezetting, de looplijnen en overnames. Het is mooi om te zien welke stappen er gemaakt worden. Ook de doorvoer van achterste linie naar de middenlinie gaat aardig. Weliswaar moet op het middenveld vooral bij BBT, slimmer gespeeld worden.

 

De selectie is dus tot 14 december nog kleiner geworden, en dan zal ik maar zwijgen over de afwezigen die soms op zondag moeten werken. Maar zoals ik altijd aan de mannen vertel, school en werk gaan ALTIJD voor. Zondag hebben we dan voor het eerst een kandidaat voor promotie naar 4e klasse op bezoek. Het zal veelal afhangen hoe hoog de mate van DISCIPLINE onze spelers zal zijn om een acceptabel resultaat te boeken. Tot nu toe zijn er 6 wedstrijden niet verloren, daar zou een 7e mooi van pas komen.

 

Onze dametjes, doen het geweldig, niet zozeer in de uitslagen maar zeker in het kader van leren, trainen en bereidheid. Ik geniet tijdens trainingen en wedstrijden met volle teugen. Natuurlijk komen we ( NOG) voetballend vermogen tekort. Natuurlijk hebben enkele dames duidelijk snelheid te kort. Natuurlijk is door het harde werken soms de “pijp te vroeg leeg”. Maar natuurlijk houden wij allemaal rekening met het feit dat er 4 dames bij lopen die nog nimmer hebben gevoetbald. Dus kan ik alleen maar stellen…………….ga zo door dames!

Met sportieve groeten,

Hoofdtrainer Jef Vels