Programma

 

 

zondag 15 december

Stormvogels ’28 1 – B.V.V.’27 1 [AFGELAST] KNVB

B.V.V.’27 2 – Vrij

B.V.V.’27 VR1 – Vrij

 

zondag 22 december

B.V.V.’27 1 – Inhaal

B.V.V.’27 2 – Vrij

B.V.V.’27 VR1 – Vrij

 

zondag 19 januari

B.V.V.’27 1 – Inhaal

B.V.V.’27 2 – Inhaal

B.V.V.’27 VR1 – Inhaal

 

zondag 26 januari

B.V.V.’27 1 – SVEB 1 [14:30] KNVB

B.V.V.’27 2 – Inhaal

B.V.V.’27 VR1 – Inhaal

 

zondag 2 februari

Hegelsom 1 – B.V.V.’27 1 [14:30] KNVB

SVOC’01 3 – B.V.V.’27 2 [10:30]

SV United VR1 – B.V.V.’27 VR1 [12:00]

 

zondag 9 februari

B.V.V.’27 1 – V.V. Achates 1 [14:30] KNVB

B.V.V.’27 2 – Leunen 5 [11:00] Scheidsrechter: Frank Thiesen

B.V.V.’27 VR1 – Excellent VR1 [11:00] Scheidsrechter: Sjoerd Thiesen

 

zondag 16 februari

DEV-Arcen 1 – B.V.V.’27 1 [14:30] KNVB

RESIA 3 – B.V.V.’27 2 [11:00]

Volharding VR2 – B.V.V.’27 VR1 [09:45]

 

zondag 23 februari

Carnaval

 

zondag 1 maart

B.V.V.’27 1 – Inhaal

B.V.V.’27 2 – Inhaal

B.V.V.’27 VR1 – Inhaal

 

zondag 8 maart

B.V.V.’27 1 – SV United 1 [14:30] KNVB

B.V.V.’27 2 – Kronenberg 3 [11:00] Scheidsrechter: Sjoerd Thiesen

B.V.V.’27 VR1 – HRC’27 VR1 [11:00] Scheidsrechter: Antoon Tissen

 

zondag 15 maart

GFC’33 1 – B.V.V.’27 1 [14:30] KNVB

Sparta’18 5 – B.V.V.’27 2 [10:00]

Montagnards VR1 – B.V.V.’27 VR1 [13:00]

 

zondag 22 maart

B.V.V.’27 1 – Heijen 1 [14:30] KNVB

B.V.V.’27 2 – Inhaal

B.V.V.’27 VR1 – Inhaal

 

zondag 29 maart

SVEB 1 – B.V.V.’27 1 [14:30] KNVB

Sporting S.T. 4 – B.V.V.’27 2 [10:00]

S.V. Oostrum VR1 – B.V.V.’27 VR1 [11:30]

 

zondag 5 april

B.V.V.’27 1 – Stormvogels’28 [14:30] KNVB

B.V.V.’27 2 – EWC’46 [11:00] Scheidsrechter: Frank Thiesen

B.V.V.’27 VR1 – Vrij

 

zaterdag 11 april (Paaszaterdag)

B.V.V.’27 1 – Inhaal

B.V.V.’27 2 – Inhaal

B.V.V.’27 VR1 – Inhaal

 

maandag 13 april (Paasmaandag)

B.V.V.’27 1 – Inhaal

B.V.V.’27 2 – Inhaal

B.V.V.’27 VR1 – Inhaal

 

zondag 19 april

B.V.V.’27 1 – Montagnards 1 [14:30] KNVB

B.V.V.’27 2 – Ysselsteyn 5 [11:00] Scheidsrechter: Frank Thiesen

B.V.V.’27 VR1 – Sporting S.T./SVEB VR2 [11:00] Scheidsrechter: Antoon Tissen

 

zondag 26 april

Meterik 1 – B.V.V.’27 1 [14:30] KNVB

B.V.V.’27 2 – Inhaal

B.V.V.’27 VR1 – Inhaal

 

zondag 3 mei

B.V.V.’27 1 – Inhaal

B.V.V.’27 2 – Vrij

B.V.V.’27 VR1 – Vrij

 

zondag 10 mei

S.V. Oostrum 1 – B.V.V.’27 1 [14:30] KNVB

Meterik 4 – B.V.V.’27 2 [10:30]

V.V. Holthees-Smakt VR1 – B.V.V.’27 VR1 [10:00]

 

zondag 17 mei

B.V.V.’27 1 – EWC’46 1 [14:30] KNVB

B.V.V.’27 2 – IVO 7 [11:00] Scheidsrechter: Frank Thiesen

B.V.V.’27 VR1 – SSS’18 VR2 [11:00] Scheidsrechter: Sjoerd Thiesen

 

donderdag 21 mei (Hemelvaartsdag)

B.V.V.’27 1 – Inhaal

B.V.V.’27 2 – Inhaal

B.V.V.’27 VR1 – Inhaal

 

zondag 24 mei

America 1 – B.V.V.’27 1 [14:30] KNVB

H.B.S.V. 4 – B.V.V.’27 2 [10:00]

ZSV VR2 – B.V.V.’27 VR1 [09:30]

 

zaterdag 30 mei (Pinksteren)

Start nacompetities

 

 

 .

Grensrechters B.V.V.´27 1 seizoen 2019-2020

 

Datum Wedstrijd Grensrechter
29 september Heijen 1 – B.V.V.’27 1 Twan Wijnhoven
6 oktober B.V.V.’27 1 – DEV-Arcen 1 Twan Wijnhoven
13 oktober Montagnards 1 – B.V.V.’27 1 Sjoerd Thiesen
20 oktober B.V.V.’27 1 – S.V. Oostrum 1 Twan Wijnhoven
27 oktober SV United 1 – B.V.V.’27 1 Wouter Classens
3 november B.V.V.’27 1 – Meterik 1 Mark Roosengarten
10 november V.V. Achates 1 – B.V.V.’27 1 Sjoerd Thiesen
17 november inhaal Twan Wijnhoven
24 november B.V.V.’27 1- GFC’33 1 Wouter Classens
1 december EWC’46 1 – B.V.V.’27 1 Twan Wijnhoven
8 december B.V.V.’27 1 – America 1 Sjoerd Thiesen
15 december Stormvogels’28 1 – B.V.V.’27 1 Twan Wijnhoven
22 december inhaal Mark Roosengarten
19 januari inhaal Twan Wijnhoven
26 januari B.V.V.’27 1 – SVEB 1 Wouter Classens
2 februari Hegelsom 1 – B.V.V.’27 1 Twan Wijnhoven
9 februari B.V.V.’27 1 – V.V. Achates 1 Sjoerd Thiesen
16 februari DEV-Arcen 1 – B.V.V.’27 1 Twan Wijnhoven
1 maart inhaal Mark Roosengarten
8 maart B.V.V.’27 1 – SV United 1 Sjoerd Thiesen
15 maart GFC’33 1 – B.V.V.’27 1 Twan Wijnhoven
22 maart B.V.V.’27 1 – Heijen 1 Sjoerd Thiesen
29 maart SVEB 1 – B.V.V.’27 1 Mark Roosengarten
5 april B.V.V.’27 1 – Stormvogels’28 1 Mark Roosengarten
11 april

Paaszaterdag

inhaal Twan Wijnhoven
13 april

Paasmaandag

inhaal Sjoerd Thiesen
19 april B.V.V.’27 1 – Montagnards 1 Wouter Classens
26 april Meterik 1 – B.V.V.’27 1 Sjoerd Thiesen
3 mei inhaal Wouter Classens
10 mei S.V. Oostrum 1 – B.V.V.’27 1 Twan Wijnhoven
17 mei B.V.V.’27 1 – EWC’46 1 Sjoerd Thiesen
21 mei

Hemelvaartsdag

inhaal Twan Wijnhoven
24 mei Amrica 1 – B.V.V.’27 1 Twan Wijnhoven

 

 

.

 

Seizoen 2019-2020

Datum Wedstrijd Entreeverzorgers
6 oktober B.V.V.’27 1 – DEV-Arcen 1 Jan van den Beuken en Peter Ewalts
20 oktober B.V.V.’27 1 – SV Oostrum 1 Henk Lomme en Theo Hendrix
3 november B.V.V.’27 1 – Meterik 1 Antoon van Heesch en Paul Rutten
24 november B.V.V.’27 1 – GFC’33 1 Loek Tax en Sraar Gooren
8 december B.V.V.’27 1 – America 1 Jan van den Beuken en Peter Ewalts
26 januari B.V.V.’27 1 -SVEB 1 Henk Lomme en Theo Hendrix
9 februari B.V.V.’27 1 – V.V. Achates 1 Antoon van Heesch en Paul Rutten
8 maart B.V.V.’27 1 – SV United 1 Loek Tax en Sraar Gooren
22 maart B.V.V.’27 1 – Heijen 1 Jan van den Beuken en Peter Ewalts
5 april B.V.V.’27 1 – Stormvogels’28 1 Henk Lomme en Theo Hendrix
19 april B.V.V.’27 1 – Montagnards 1 Antoon van Heesch en Paul Rutten
17 mei B.V.V.’27 1 – EWC’46 1 Loek Tax en Sraar Gooren

 

 

.