Programma

 

 

 

Alle wedstrijden t/m de winterstop zijn afgelast. De KNVB bekijkt de mogelijkheden voor een vervolg van de competitie vanaf 17 januari. 

 

Zondag 18 oktober

B.V.V.’27 1 – inhaal/vrij

B.V.V.’27 2 –Sporting S.T. 4 [Uitgesteld]

B.V.V.’27 VR1 – inhaal/vrij

 

Zondag 25 oktober

B.V.V.’27 1 – SSS’18 3 [Uitgesteld]

B.V.V.’27 2 – Wittenhorst 8 [Uitgesteld]

B.V.V.’27 VR1 – SV Oostrum VR1 [Uitgesteld]

 

Zondag 1 november

HRC’27 1 – B.V.V.’27 1 [Uitgesteld]

Volharding 6 – B.V.V.’27 2 [Uitgesteld]

ST MDOC VR2 – B.V.V.’27 VR1 [Uitgesteld]

 

Zondag 8 november

B.V.V.’27 1 – Volharing 4 [Uitgesteld]

B.V.V.’27 2 – Montagnards 3  [Uitgesteld]

B.V.V.’27 VR1 – GFC’33 VR1 [Uitgesteld]

 

Zondag 15 november

B.V.V.’27 1 – SV United 3 [Uitgesteld]

B.V.V.’27 2 – Inhaal/vrij

B.V.V.’27 VR1 – Melderslo VR1  [Uitgesteld]

 

Zondag 22 november

Stormvogels’28 2 – B.V.V.’27 1 [Uitgesteld]

Stormvogels’28 3 – B.V.V.’27 2 [Uitgesteld]

FCV-Venlo VR2 – B.V.V.’27 VR1 [Uitgesteld]

 

Zondag 29 november

B.V.V.’27 1 – SV Venray 4 [Uitgesteld]

B.V.V.’27 2 – Resia 2 [Uitgesteld]

B.V.V.’27 VR1 – Baarlo VR2 [Uitgesteld]

 

Zondag 6 december

DSV 3 – B.V.V.’27 1 [Uitgesteld]

SV United 4 – B.V.V.’27 2 [Uitgesteld]

SV United VR1 – B.V.V.’27 VR1 [Uitgesteld]

 

Zondag 13 december

SV Oostrum 3 – B.V.V.’27 1 [Uitgesteld]

SV Venray 6 – B.V.V.’27 2 [Uitgesteld]

America VR1 – B.V.V.’27 VR1 [Uitgesteld]

 

Zondag 20 december

B.V.V.’27 1 -– inhaal/vrij

B.V.V.’27 2 – inhaal/vrij

B.V.V.’27 VR1 – inhaal/vrij

 

Zondag 17 januari

B.V.V.’27 1 -– inhaal/vrij

B.V.V.’27 2 – inhaal/vrij

B.V.V.’27 VR1 – inhaal/vrij

 

Zondag 24 januari

B.V.V.’27 1 -– inhaal/vrij

B.V.V.’27 2 – inhaal/vrij

B.V.V.’27 VR1 – inhaal/vrij

 

Zondag 31 januari

B.V.V.’27 1 – Sambeek 2 [13:00]

B.V.V.’27 2 – vrij

B.V.V.’27 VR1 – Hegelsom VR1 [11:00]

 

Zondag 7 februari

EWC’46 2 – B.V.V.’27 1 [11:30]

EWC’46 3 – B.V.V.’27 2 [11:00]

ZSV VR3 – B.V.V.’27 VR1 [10:00]

 

Zondag 14 februari

Carnaval

 

Zondag 21 februari

B.V.V.’27 1 -– inhaal/vrij

B.V.V.’27 2 – inhaal/vrij

B.V.V.’27 VR1 – inhaal/vrij

 

Zondag 28 februari

B.V.V.’27 1 – Stormvogels’28 2 [13:00]

B.V.V.’27 2 – Stormvogels’28 3 [10:00]

B.V.V.’27 VR1 – FCV-Venlo VR2 [11:00]

 

Zondag 7 maart

SV United 3 – B.V.V.’27 1 [10:00]

Sporting S.T. 4 – B.V.V.’27 2 [10:00]

ST Sparta’18/Melderslo VR 1 – B.V.V.’27 VR1 [10:00]

 

Zondag 14 maart

B.V.V.’27 1 -– inhaal/vrij

B.V.V.’27 2 – inhaal/vrij

B.V.V.’27 VR1 – inhaal/vrij

 

Zondag 21 maart

B.V.V.’27 1 – DSV 3 [13:00]

B.V.V.’27 2 – SV United 4 [10:00]

B.V.V.’27 VR1 – SV United VR1 [11:00]

 

Zondag 28 maart

SV Venray 4 – B.V.V.’27 1 [10:00]

RESIA 2 – B.V.V.’27 2 [11:30]

Baarlo VR2 – B.V.V.’27 VR1 [10:00]

 

Zaterdag 3 april [Paaszaterdag]

B.V.V.’27 1 -– inhaal/vrij

B.V.V.’27 2 – inhaal/vrij

B.V.V.’27 VR1 – inhaal/vrij

 

Maandag 5 april [Paasmaandag]

B.V.V.’27 1 -– inhaal/vrij

B.V.V.’27 2 – inhaal/vrij

B.V.V.’27 VR1 – inhaal/vrij

 

Zondag 11 april

B.V.V.’27 1 – Olympia’18 4 [13:00]

B.V.V.’27 2 – SVEB 3 [10:00]

B.V.V.’27 VR1 – ST Sparta’18/Melderslo VR2 [11:00]

 

Zondag 18 april

SSS’18 3 – B.V.V.’27 1 [12:30]

Wittenhorst 8 – B.V.V.’27 2 [9:30]

SV Oostrum VR1 – B.V.V.’27 VR1 [11:30]

 

Zondag 25 april

B.V.V.’27 1 – SV Oostrum 3 [13:00]

B.V.V.’27 2 – SV Venray 6 [10:00]

B.V.V.’27 VR1 – America VR1 [11:00]

 

Zondag 2 mei

B.V.V.’27 1 -– inhaal/vrij

B.V.V.’27 2 – inhaal/vrij

B.V.V.’27 VR1 – inhaal/vrij

 

Zondag 9 mei

B.V.V.’27 1 – HRC’27 1 [13:00]

B.V.V.’27 2 – Volharding 6 [10:00]

B.V.V.’27 VR1 – ST MDOC VR2 [11:00]

 

Zondag 16 mei

Volharding 4 – B.V.V.’27 1 [12:00]

Montagnards 3 – B.V.V.’27 2 [10:30]

GRC’33 VR1 – B.V.V.’27 VR1 [10:30]

 

 

 .