Uitslagen / Standen

 

 

18 februari

Fiducia 1 – BVV 1 [AFGELAST]

B.V.V.’27 2 – Resia 2 [3 – 1]

Sparta VR3 – B.V.V.’27 VR1 [0 – 2]

 

4 februari

SV Oostrum 1 – B.V.V.’27 1 [AFGELAST]

SSS’18 5 B.V.V.’27 2 [AFGELAST]

ST Sparta’18/SVEB/Sporting ST/Melderslo VR3 – B.V.V.’27 VR1 AFGELAST

 

 

28 januari

B.V.V.’27 1 – SIOL 1 1 [3 – 1]

B.V.V.’27 2 – Leunen 4 [9 – 1]

B.V.V.’27 VR1 – ST Excellent/SVS VR1 [5 – 2]

 

Donderdag 25 januari

De Zwaluw 1 – BVV’27 1 [1 – 1]

 

Dinsdag 23 januari

BVV 2 – Maasduinen 5  (Beker) [2 – 0]

 

21 januari

Fiducia 1 – B.V.V.’27 1 [Afgelast]

Venray 11 – B.V.V.’27 2 [Afgelast]

SV United VR1 – B.V.V.’27 VR1 [0 – 1]

 

14 januari

De Zwaluw 1 – B.V.V.’27 1 [Afgelast]

ST SVEB/Sporting ST 6 – B.V.V.’27 2 [0 – 2]

SSA Lottum/GFC/Wittenhorst VR1 – B.V.V.’27 VR1 [Afgelast]

 

17 december

B.V.V.’27 1 – Toxandria 1 [3 – 0]

B.V.V.’27 2 – RESIA 2 [Afgelast]

De Zwaluw VR1 – B.V.V.’27 VR1 [5 – 0]

 

Dinsdag 12 december

V.V. Achates 4 – BVV’27 2 [0 – 7] (Deze wedstrijd wordt in Blitterswijck gevoetbald).

 

3 december

B.V.V.’27 1 – SVEB 1 [2 – 0]

B.V.V.’27 2  – SVOC’01 3 [2 – 1]

B.V.V.’27 VR1 – ST SV Oostrum/SVOC’01 VR1 [1 – 1]

 

26 november

SVS 1 – B.V.V.’27 1 [0 – 4]

ST Sporting ST/SVEB 6 – B.V.V.’27 2 [Afgelast]

VV Baarlo VR2 – B.V.V.’27 VR1 [7 – 1]

 

19 november

B.V.V.’27 1 – Toxandria 1 [Afgelast]

Volharding 6 – B.V.V.’27 2 [0 – 5]

B.V.V.’27 VR1 [Inhaal]

 

12 november

SV Oostrum 4 – B.V.V.’27 2 [1 – 9]

SV United VR1 – B.V.V.’27 VR1 [Afgelast]

 

Donderdag 9 november

VV Holthees-Smakt 1 – B.V.V.’27 1 [1 – 2]

 

5 november

B.V.V.’27 1 – RESIA 1 [7 – 0]

B.V.V.’27 2 – RESIA 2 [Afgelast]

B.V.V.’27 VR1 – FCV-Venlo VR2 [Afgelast]

 

Donderdag 2 november

Elsendorp 1 – B.V.V.’27 1 [2 – 0]

 

29 oktober

SV United 5 – B.V.V.’27 2 [0 – 8]

De Zwaluw VR1 – B.V.V.’27 VR1 [Afgelast]

 

22 oktober

B.V.V.’27 1 [Inhaal]

B.V.V.’27 2 – Sportclub Irene 9 [3 – 1] (Beker ronde 2)

B.V.V.’27 VR1 [Inhaal]

 

15 oktober

SVOC’01 1 – B.V.V.’27 1 [3 – 0]

B.V.V.’27 2 [Vrij]

Juliana Mill VR2 – B.V.V.’27 VR1 [2 – 0]

 

8 oktober

B.V.V.’27 1  – Astrantia 1 [0 – 3]

B.V.V.’27 2 – Wittenhorst 10 [3 – 0]

B.V.V.’27 VR1 – Hegelsom VR1 [1 – 5]

 

1 oktober

Leunen 1 – B.V.V.’27 1 [3 – 0]

SIO/SSA MSH Maasduinen 5 – B.V.V.’27 2 [3 – 2]

SIO/SSA MSH Maasduinen VR1 – B.V.V.’27 VR1 [3 – 0]

 

Competitie

24 september

B.V.V.’27 1 – SV Oostrum 1 [2 – 4]

B.V.V.’27 2 – SSS’18 5 [6 – 0]

B.V.V.’27 VR1 – ST Sparta’18/SVEB/Sporting ST/Melderslo VR3 [2 – 1]

 

Bekercompetitie

17 september

Meterik 1 – B.V.V.’27 1 [4 – 2]

B.V.V.’27 2 – SV United 4 [2 – 0]

 

10 september

B.V.V.’27 1 – RESIA 1 [4 – 1]

B.V.V.’27 2 – SV Venray 8 [2 – 1]

B.V.V.’27 VR1 – Melderslo VR1 [0 – 0] (Oefen)

 

3 september

H.B.S.V. 1 – B.V.V.’27 1 [2 – 2]

Wittenhorst 7 – B.V.V.’27 2 [2 – 3]

 

Maasdorpencup

Zaterdag 26 augustus

BVV’27 – SSA Maasduinen [1 – 2]

 

Woensdag 23 augustus

B.V.V.’27 – SSA Lottum/GFC [2 – 4]

 

 

 

 

.

 

Competitie B.V.V.’27 1 [seizoen 2023-2024]

Totaal aantal doelpunten [24]

  1. Sjeffrie Swinkels [8]
  2. Jop Clabbers [2]
  3. Joost Wijnhoven [2]
  4. Jannes Gooren [2]
  5. Willem Karman [2]
  6. Stan van de Water [2]
  7. Sergio Gonçalves Teles [1]
  8. Nick Arts [1]
  9. Giel Jochijms [1]
  10. Lars Koster [1]
  11. Jarno Wijnhoven [1]
  12. Daan Pijpers [1]

Competitie BVV’27 2

Totaal aantal doelpunten [49] 

  1. Arne Thiesen [9]
  2. Tom Thiesen [6]
  3. Jimmy Lucassen [6]
  4. Sergio Gonçalves Teles [4]
  5. Hans Hendrickx [4]
  6. Lou van Kempen [4]
  7. Joost Wijnhoven [4]
  8. Jordy Wolters [2]
  9. René Tissen [1]
  10. Jannes Gooren [1]
  11. Tom van der Hulst [1]
  12. Wouter Classens [1]
  13. Willem van Loenhout [1]
  14. Jop Clabbers [1]
  15. Sil Arts [1]
  16. Willem Karman [1]
  17. Daan Pijpers [1]
  18. Eigen doelpunt [1]

Competitie BVV’27 VR1

Totaal aantal doelpunten [2]

  1. Lieke Arts [1]
  2. Yulia Schraven [1]

 

Bekercompetitie 2023-2024

  1. Sjeffrie Swinkels [6]
  2. Lou van Kempen [3]
  3. Arne Thiesen [4]
  4. Lars Koster [3]
  5. Tom Thiesen [2]
  6. Jop Clabbers [2]
  7. Jannes Gooren [1]
  8. Willem Karman [1]
  9. Stan van de Water [1]
  10. Jimmy Lucassen [1]
  11. Sergio Gonçalves Teles [1]
  12. Joost Wijnhoven [1]
  13. Wouter Classens [1]

 

.

 

.