Vrouwen

Technische staf

Trainer: Jef Vels
Leidster: Sandra Poels
Coach bij thuiswedstrijden: Jef Vels
Coach bij uitwedstrijden: Harold Poels
Grensrechters bij thuiswedstrijden: Pieter van de Water
Grensrechters bij uitwedstrijden: Twan Wijnhoven, Matthé Wijnhoven, Fried Hanraets, Jan Willem Franssen, Robert Theeuwen en Bart Janssen.

 

Trainingsavond

Donderdagavond van 19.15 uur tot  20.15 uur. Aanwezig om 19.00 uur.

 

Selectie

  1. Marlon Tax
  2. Pleun Bindels
  3. Bianca Bos
  4. Shari Claessens
  5. Lieke Coenders
  6. Vonne Franssen
  7. Lizzy Gooren
  8. Frouke Ingenpass
  9. Nikki Janssen
  10. Imke Lenssen
  11. Sharon Luijkx
  12. Faye Poels
  13. Maud Seijkens
  14. Kristel Spanjers
  15. Iris Tax
  16. Saskia Tax
  17. Eline Tijmensen
  18. Lotte Wijnhoven
  19. Jette Willems

 

Competitie indeling B.V.V.’27 VR1 6e klasse 06

Klik op onderstaande teams om naar de website van die vereniging te gaan

Shirtsponsor B.V.V.’27 VR1

keijzersberg (250x145)

 

 

 

 

Indeling grensrechters

4 september 2016: HRC’27 VR1 – BVV’27 VR1: Twan Wijnhoven

11 september 2016: B.V.V.’27 VR1 – GFC’33 VR1: Niels Hendrix

18 september 2016: HRC’27 VR1 – B.V.V.’27 VR1: Twan Wijnhoven

25 september 2016: B.V.V.’27 VR1 – SSS’18 VR4: Pieter van de Water

2 oktober 2016: Elsendorp VR1 – B.V.V.’27 VR1: Matthé Wijnhoven

9 oktober 2016: B.V.V.’27 VR1 – Heijen VR1: Niels Hendrix

16 oktober 2016: De Zwaluw VR1 – B.V.V.’27 VR1: Fried Hanraets

6 november 2016: S.V. Oostrum VR1 – B.V.V.’27 VR1: Jan Willem Franssen

13 november 2016: B.V.V.’27 VR1 – Excellent VR2: Pieter van de Water

27 november 2016: SC St Hubert VR2 – B.V.V.’27 VR1: Robert Theeuwen

4 december 2016: B.V.V.’27 VR1 – V.V. Holthees-Smakt VR1: Niels Hendrix

11 december 2016: Volharding VR3 – B.V.V.’27 VR1: Matthé Wijnhoven

5 februari 2017: V.V. Holthees-Smakt VR1 – B.V.V.’27 VR1: Twan Wijnhoven

12 februari 2017: B.V.V.’27 VR1 – HRC’27 VR1: Pieter van de Water

19 februari 2017: SSS’18 VR4 – B.V.V.’27 VR1: Jan Willem Franssen

12 maart 2017: B.V.V.’27 VR1 – Elsendorp VR1: Niels Hendrix

19 maart 2017: Heijen VR1 – B.V.V.’27 VR1: Robert Theeuwen

26 maart 2017: B.V.V.’27 VR1 – De Zwaluw VR1: Pieter van de Water

9 april 2017: B.V.V.’27 VR1 – S.V. Oostrum VR1: Niels Hendrix

23 april 2017: B.V.V.’27 VR1 – Volharding VR3: Pieter van de Water

30 april 2017: B.V.V.’27 VR1 – SC St Hubert VR2: Niels Hendrix

7 mei 2017: Excellent VR2 – B.V.V.’27 VR1: Fried Hanraets