Kantinedienst

Voor de kantinediensten hebben we weer de beschikking over een groep vaste kantinevrijwilligers die samen met de actieve spelers/speelsters op de zondagen de kantine zullen gaan runnen.

In onderstaand schema zijn de kantinediensten ingedeeld. Het bestuur zal op de zondagen de kantine openen en sluiten.

Op de trainingsavond zal John Boom de kantine runnen.  Op de donderdag zal een persoon van de stamtafel vanaf 21.00 uur John ondersteunen en met John sluiten.

 

zondag 27 september 2020
13.00 uur B.V.V.’27 1 – EWC’46 2
10.00 uur B.V.V.’27 2 – EWC’46 3
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – ZSV VR3
Vaste vrijwilligers:
09.00 -13.00 uur: Hay van Kempen
13.00-17.30 uur: Marlon Hendrix
Spelers/speelsters:
09.00-12.00 uur: Jarno Wijnhoven
12.00-15.00 uur: Ward van de Water
15.00-17.30 uur: Lotte Wijnhoven
Openen/sluiten:
09.00 uur: Roel Tax
17.30 uur: Marlon Hendrix

 

zondag 11 oktober 2020
13.00 uur B.V.V.’27 1 – SV United 3
10.00 uur B.V.V.’27 2 – Sporting S.T. 4
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – ST Melderslo/Sparta’18 VR1
Vaste vrijwilligers:
09.00 -13.00 uur: Ilse Lomme
13.00-17.30 uur: Martijn Lomme
Spelers/speelsters:
09.00-12.00 uur: Jari Wijnhoven
12.00-15.00 uur: Dennis Sanders
15.00-17.30 uur: Daisy Stoks
Openen/sluiten:
09.00 uur: René Tissen
17.30 uur: Yoeri Janssen

 

zondag 18 oktober 2020
13.00 uur B.V.V.’27 1 – inhaal
10.00 uur B.V.V.’27 2 – inhaal
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – inhaal
Vaste vrijwilligers:
09.00 -13.00 uur: Ilse Lomme
13.00-17.30 uur: Martijn Lomme
Spelers/speelsters:
09.00-12.00 uur: Wesley Gelden
12.00-15.00 uur: Arne Thiesen
15.00-17.30 uur: Suzan van Boekel
Openen/sluiten:
09.00 uur: Tom Thiesen
17.30 uur: Roel Tax

 

zondag 25 oktober 2020
13.00 uur B.V.V.’27 1 – SSS’18 3
10.00 uur B.V.V.’27 2 – Wittenhorst 8
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – S.V. Oostrum VR1
Vaste vrijwilligers:
09.00 -13.00 uur: Maurice Wolters
13.00-17.30 uur: Niels Hendrix
Spelers/speelsters:
09.00-12.00 uur: Max van Tongeren
12.00-15.00 uur: Frank de Ruijter
15.00-17.30 uur: Maud Seijkens
Openen/sluiten:
09.00 uur: René Tissen
17.30 uur: Niels Hendrix

 

zondag 8 november 2020
13.00 uur B.V.V.’27 1 – Volharding 4
10.00 uur B.V.V.’27 2 – Montagnards 3
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – GFC’33 VR1
Vaste vrijwilligers:
09.00 -13.00 uur: Ilse Lomme
13.00-17.30 uur: Martijn Lomme
Spelers/speelsters:
09.00-12.00 uur: Bryan Thiesen
12.00-15.00 uur: Bas Tax
15.00-17.30 uur: Faye Poels
Openen/sluiten:
09.00 uur: Yoeri Janssen
17.30 uur: Tom Thiesen

 

zondag 15 november 2020
13.00 uur B.V.V.’27 1 – inhaal
10.00 uur B.V.V.’27 2 – inhaal
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – inhaal
Vaste vrijwilligers:
09.00 -13.00 uur: Maurice Wolters
13.00-17.30 uur: Marlon Hendrix
Spelers/speelsters:
09.00-12.00 uur: Boy Wolters
12.00-15.00 uur: Johan Hendrickx
15.00-17.30 uur: Nadja Fonteyne
Openen/sluiten:
09.00 uur: Roel Tax
17.30 uur: Marlon Hendrix

 

zondag 29 november 2020
13.00 uur B.V.V.’27 1 – SV Venray 4
10.00 uur B.V.V.’27 2 – RESIA 2
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – Baarlo VR2
Vaste vrijwilligers:
09.00 -13.00 uur: Hay van Kempen
13.00-17.30 uur: Marlon Hendrix
Spelers/speelsters:
09.00-12.00 uur: Stan Theeuwen
12.00-15.00 uur: Lou van Kempen
15.00-17.30 uur: Sharon Luijkx
Openen/sluiten:
09.00 uur: René Tissen
17.30 uur: Marlon Hendrix

 

zondag 20 december 2020
13.00 uur B.V.V.’27 1 – inhaal
10.00 uur B.V.V.’27 2 – inhaal
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – inhaal
Vaste vrijwilligers:
09.00 -13.00 uur: Ilse Lomme
13.00-17.30 uur: Martijn Lomme
Spelers/speelsters:
09.00-12.00 uur: Luca Scholtz
12.00-15.00 uur: Ward van de Water
15.00-17.30 uur: Bianca Bos
Openen/sluiten:
09.00 uur: Yoeri Janssen
17.30 uur: Tom Thiesen

 

zondag 17 januari 2021
13.00 uur B.V.V.’27 1 – inhaal
10.00 uur B.V.V.’27 2 – inhaal
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – inhaal
Vaste vrijwilligers:
09.00 -13.00 uur: Niels Hendrix
13.00-17.30 uur: Marlon Hendrix
Spelers/speelsters:
09.00-12.00 uur: Kay Wolters
12.00-15.00 uur: Frank de Ruijter
15.00-17.30 uur: Eline Tijmensen
Openen/sluiten:
09.00 uur: Niels Hendrix
17.30 uur: Marlon Hendrix

 

zondag 24 januari 2021
13.00 uur B.V.V.’27 1 – inhaal
10.00 uur B.V.V.’27 2 – inhaal
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – inhaal
Vaste vrijwilligers:
09.00 -13.00 uur: Jacqueline Theeuwen
13.00-17.30 uur: Peter & Annie Tax
Spelers/speelsters:
09.00-12.00 uur: Jarno Wijnhoven
12.00-15.00 uur: Tom van der Hulst
15.00-17.30 uur: Saskia Tax
Openen/sluiten:
09.00 uur: Roel Tax
17.30 uur: René Tissen

 

zondag 31 januari 2021
13.00 uur B.V.V.’27 1 – Sambeek 2
10.00 uur B.V.V.’27 2 – vrij
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – Hegelsom VR1
Vaste vrijwilligers:
09.00 -13.00 uur: Jacqueline Theeuwen
13.00-17.30 uur: Niels Hendrix
Spelers/speelsters:
09.00-12.00 uur: Sjimmie Smeets
12.00-15.00 uur: Henny Jenner
15.00-17.30 uur: Dimphy de Koning
Openen/sluiten:
09.00 uur: Yoeri Janssen
17.30 uur: Niels Hendrix

 

zondag 21 februari 2021
13.00 uur B.V.V.’27 1 – inhaal
10.00 uur B.V.V.’27 2 – inhaal
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – inhaal
Vaste vrijwilligers:
09.00 -13.00 uur: Maurice Wolters
13.00-17.30 uur: Richard Arts
Spelers/speelsters:
09.00-12.00 uur: Max van Tongeren
12.00-15.00 uur: Lou van Kempen
15.00-17.30 uur: Lotte Wijnhoven
Openen/sluiten:
09.00 uur: Tom Thiesen
17.30 uur: Richard Arts

 

zondag 28 februari 2021
13.00 uur B.V.V.’27 1 – Stormvolegs’28 2
10.00 uur B.V.V.’27 2 – Stormvogels’28 3
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – FCV-Venlo VR2
Vaste vrijwilligers:
09.00 -13.00 uur: Hay van Kempen
13.00-17.30 uur: Peter & Annie Tax
Spelers/speelsters:
09.00-12.00 uur: Rick Rongen
12.00-15.00 uur: Tom van der Hulst
15.00-17.30 uur: Saskia Tax
Openen/sluiten:
09.00 uur: Roel Tax
17.30 uur: René Tissen

 

zondag 14 maart 2021
13.00 uur B.V.V.’27 1 – inhaal
10.00 uur B.V.V.’27 2 – inhaal
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – inhaal
Vaste vrijwilligers:
09.00 -13.00 uur: Hans Tax
13.00-17.30 uur: Richard Arts
Spelers/speelsters:
09.00-12.00 uur: Stan Theeuwen
12.00-15.00 uur: Willem Karman
15.00-17.30 uur: Maud Seijkens
Openen/sluiten:
09.00 uur: Yoeri Janssen
17.30 uur: Richard Arts

 

zondag 21 maart 2021
13.00 uur B.V.V.’27 1 – DSV 3
10.00 uur B.V.V.’27 2 – SV United 4
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – SV United VR1
Vaste vrijwilligers:
09.00 -13.00 uur: Maurice Wolters
13.00-17.30 uur: Richard Arts
Spelers/speelsters:
09.00-12.00 uur: Jimmy Lucassen
12.00-15.00 uur: Johan Hendrickx
15.00-17.30 uur: Nikki Janssen
Openen/sluiten:
09.00 uur: Tom Thiesen
17.30 uur: Richard Arts

 

zaterdag 3 april 2021
18.00 uur B.V.V.’27 1 – inhaal
18.00 uur B.V.V.’27 2 – inhaal
18.00 uur B.V.V.’27 VR1 – inhaal
Vaste vrijwilligers:
17.00-21.30 uur: Hans Tax
Spelers/speelsters:
17.00-19.30 uur: Rick Rongen
19.30-21.30 uur: Dennis Sanders
Openen/sluiten:
09.00 uur: Roel Tax
17.30 uur: René Tissen

 

maandag 5 april 2021
13.00 uur B.V.V.’27 1 – inhaal
10.00 uur B.V.V.’27 2 – inhaal
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – inhaal
Vaste vrijwilligers:
09.00 -13.00 uur: Niels Hendrix
13.00-17.30 uur: Peter & Annie Tax
Spelers/speelsters:
09.00-12.00 uur: Sjimmie Smeets
12.00-15.00 uur: Bas Tax
15.00-17.30 uur: Daisy Stoks
Openen/sluiten:
09.00 uur: Niels Hendrix
17.30 uur: Yoeri Janssen

 

zondag 11 april 2021
13.00 uur B.V.V.’27 1 – Olympia’18 4
10.00 uur B.V.V.’27 2 – SVEB 3
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – ST Sparta’18/Melderslo VR2
Vaste vrijwilligers:
09.00 -13.00 uur: Peter & Annie Tax
13.00-17.30 uur: Hans Tax
Spelers/speelsters:
09.00-12.00 uur: Siebe de Koster
12.00-15.00 uur: Hans Hendrickx
15.00-17.30 uur: Vonne Franssen
Openen/sluiten:
09.00 uur: Tom Thiesen
17.30 uur: Roel Tax

 

zondag 25 april 2021
13.00 uur B.V.V.’27 1 – SV Oostrum 3
10.00 uur B.V.V.’27 2 – SV Venray 6
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – America VR1
Vaste vrijwilligers:
09.00 -13.00 uur: Hay van Kempen
13.00-17.30 uur: Hans Tax
Spelers/speelsters:
09.00-12.00 uur: Lars Koster
12.00-15.00 uur: Mike Rongen
15.00-17.30 uur: Lieke Coenders
Openen/sluiten:
09.00 uur: René Tissen
17.30 uur: Yoeri Janssen

 

zondag 9 mei 2021
13.00 uur B.V.V.’27 1 – HRC’27 1
10.00 uur B.V.V.’27 2 – Volharding 6
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – ST MDOC VR2
Vaste vrijwilligers:
09.00 -13.00 uur: Jacqueline Theeuwen
13.00-17.30 uur: Richard Arts
Spelers/speelsters:
09.00-12.00 uur: Jannes Gooren
12.00-15.00 uur: Willem Karman
15.00-17.30 uur: Shari Claessens
Openen/sluiten:
09.00 uur: Tom Thiesen
17.30 uur: Richard Arts

 

Kantinediensten stamtafel ’t Gèle blad

donderdag 27 augustus 2020 Leon Thiesen
donderdag 3 september 2020 Niels Hendrix
donderdag 10 september 2020 Richard Wismans
donderdag 17 september 2020 Jan Willem Franssen
donderdag 24 september 2020 Twan Ingenpass
donderdag 1 oktober 2020 Maurice Wolters
donderdag 8 oktober 2020 Martijn Lomme
donderdag 15 oktober 2020 Robert Theeuwen
donderdag 22 oktober 2020 Peter Katelaan
donderdag 29 oktober 2020 Johan Hendrickx
donderdag 5 november 2020 Richard Arts
donderdag 12 november 2020 Leon Thiesen
donderdag 19 november 2020 Niels Hendrix
donderdag 26 november 2020 Richard Wismans
donderdag 3 december 2020 Jan Willem Franssen
donderdag 10 december 2020 Twan Ingenpass
donderdag 17 december 2020 Maurice Wolters
donderdag 7 januari 2021 Martijn Lomme
donderdag 14 januari 2021 Robert Theeuwen
donderdag 21 januari 2021 Peter Katelaan
donderdag 28 januari 2021 Johan Hendrickx
donderdag 4 februari 2021 Richard Arts
donderdag 11 februari 2021 Leon Thiesen
donderdag 18 februari 2021 Niels Hendrix
donderdag 25 februari 2021 Richard Wismans
donderdag 4 maart 2021 Jan Willem Franssen
donderdag 11 maart 2021 Twan Ingenpass
donderdag 18 maart 2021 Maurice Wolters
donderdag 25 maart 2021 Martijn Lomme
donderdag 1 april 2021 Robert Theeuwen
donderdag 8 april 2021 Peter Katelaan
donderdag 15 april 2021 Johan Hendrickx
donderdag 22 april 2021 Richard Arts
donderdag 29 april 2021 Leon Thiesen
donderdag 6 mei 2021 Niels Hendrix
donderdag 13 mei 2021 Richard Wismans
donderdag 20 mei 2021 Jan Willem Franssen
donderdag 27 mei 2021 Twan Ingenpass
donderdag 3 juni 2021 Maurice Wolters
donderdag 10 juni 2021 Martijn Lomme
donderdag 17 juni 2021 Robert Theeuwen
donderdag 24 juni 2021 Peter Katelaan
donderdag 1 juli 2021 Johan Hendrickx
donderdag 8 juli 2021 Richard Arts