Kantinedienst

Voor de kantinediensten hebben we weer de beschikking over een groep vaste kantinevrijwilligers die samen met de actieve spelers/speelsters op de zondagen de kantine zullen gaan runnen.

In onderstaand schema zijn de kantinediensten ingedeeld. Het bestuur zal op de zondagen de kantine openen en sluiten.

Op de trainingsavonden zal Wiel Hendrickx de kantine runnen.  Op de donderdag zal een persoon van de stamtafel vanaf 21.00 uur Wiel ondersteunen en met Wiel sluiten.

 

zondag 19 augustus 2018
12.00 uur B.V.V.’27 1 – SV Venray 2
Vaste vrijwilliger:
11.00 -14.30 uur: Hans Tax
11.00-14.00 uur: Marlon Tax
Openen/sluiten:
11.00 uur: Marlon Tax
14.30 uur: Yoeri Janssen

 

donderdag 23 augustus 2018
19.00 uur B.V.V.’27 1 – SV Leunen
20.00 uur B.V.V.’27 1 – SVOC’01 1
21.00 uur SVOC’01 1 – SV Leunen 1
Vaste vrijwilliger:
18.00 -23.30 uur: Wiel Hendrickx
18.00 -23.30 uur: Marlon Tax
18.00 -23.30 uur: Niels Hendrix
Openen/sluiten:
18.00 uur: Wiel Hendrickx
23.30 uur: Wiel Hendrickx

 

zondag 2 september 2018
14.30 uur B.V.V.’27 1 – Blerick 1
11.00 uur B.V.V.’27 2/3 – SV United 4
10.30 uur Elsendorp VR1 – B.V.V.’27 VR1
Vaste vrijwilliger:
09.45 -14.00 uur: Niels Hendrix
14.00-19.00 uur: Wiel Hendrickx
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Jari Wijnhoven
13.00-16.00 uur: Lennart Gooren
15.00-19.00 uur: Mike Rongen/Henny Jenner
Openen/sluiten:
09.45 uur: Niels Hendrix
19.00 uur: Wiel Hendrickx

 

zondag 9 september 2018
14.30 uur Sporting S.T. 1 – B.V.V.’27 1
12.00 uur SV Venray 11 – B.V.V.’27 2/3
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – SV United VR1
Vaste vrijwilliger:
09.45 -15.00 uur: Wiel Hendrickx
Spelers/speelsters:
13.00-15.00 uur: Shari Claessens
Openen/sluiten:
09.45 uur: Wiel Hendrickx
15.00 uur: Wiel Hendrickx

 

zondag 16 september 2018
14.30 uur B.V.V.’27 1 – HRC’27 1
11.00 uur EWC’46 3 – B.V.V.’27 2/3
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – Handel VR1
Vaste vrijwilliger:
09.45 -14.00 uur: Niels Hendrix
14.00-19.00 uur: Wiel Hendrickx
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Roel Verkoijen
13.00-16.00 uur: Nikki Janssen
15.00-19.00 uur: Joos Peeters
Openen/sluiten:
09.45 uur: Niels Hendrix
19.00 uur: Wiel Hendrickx

 

zondag 23 september 2018
14.30 uur Hegelsom 1 – B.V.V.’27 1
11.00 uur B.V.V.’27 2 – Sporting S.T. 2
11.00 uur Leunen 5 – B.V.V.’27 3
12.00 uur S.V. Oostrum VR1 – B.V.V.’27 VR1
Vaste vrijwilliger:
09.45 -15.00 uur: Peter Tax
Spelers/speelsters:
13.00-15.00 uur: Dennis Sanders
Openen/sluiten:
09.45 uur: René Tissen
15.00 uur: René Tissen

 

zondag 30 september 2018
14.30 uur B.V.V.’27 1 – GFC’33 1
11.00 uur EWC’46 3 – B.V.V.’27 2
11.00 uur B.V.V.’27 3 – SVOC’01 4
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – Montagnards VR1
Vaste vrijwilliger:
09.45 -14.00 uur: Hay van Kempen
14.00-19.00 uur: John Boom
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Lou van Kempen
13.00-16.00 uur: Lieke Coenders
15.00-19.00 uur: Henny Jenner
Openen/sluiten:
09.45 uur: Marlon Tax
19.00 uur: Rik van Kempen

 

zondag 7 oktober 2018
14.30 uur VVV’03 1 – B.V.V.’27 1
10.00 uur SV United 4 – B.V.V.’27 2
12.00 uur IVO 6 – B.V.V.’27 3
13.00 uur ZSV VR2 – B.V.V.’27 VR1

 

zondag 14 oktober 2018
14.30 uur B.V.V.’27 1 – Meterik 1
13.00 uur B.V.V.’27 2 – SV Venray 12
11.00 uur B.V.V.’27 3 – SV United 5
09.45 uur B.V.V.’27 VR1 – America VR1
Vaste vrijwilliger:
08.45 -14.00 uur: Martijn Lomme
14.00-19.00 uur: Ilse Jacobs
Spelers/speelsters:
08.45-12.30 uur: Ward van de Water
12.30-16.00 uur: Bianca Bos
15.00-19.00 uur: Wouter Classens
Openen/sluiten:
08.45 uur: Marlon Tax
19.00 uur: Yoeri Janssen

 

zondag 21 oktober 2018
14.30 uur EWC’46 1 – B.V.V.’27 1
B.V.V.’27 2 – inhaal/beker
11.00 uur B.V.V.’27 3 – America 4
B.V.V.’27 VR1 – inhaal/beker
Vaste vrijwilliger:
09.45 -15.00 uur: Jacqueline Theeuwen
Spelers/speelsters:
13.00-15.00 uur: Wilbert Kuijpers
Openen/sluiten:
08.45 uur: Richard Arts
15.00 uur: Roel Tax

 

zondag 28 oktober 2018
14.30 uur B.V.V.’27 1 – S.V. Oostrum 1
10.00 uur S.V. Oostrum 4 – B.V.V.’27 2
11.00 uur Kronenberg 2 – B.V.V.’27 3
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – Volharding VR2
Vaste vrijwilliger:
09.45 -14.00 uur: Niels Hendrix
14.00-19.00 uur: Marlon Tax
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Yilmaz Durgun
13.00-16.00 uur: Dimphy de Koning
15.00-19.00 uur: Sam Willems
Openen/sluiten:
09.45 uur: Niels Hendrix
19.00 uur: Marlon Tax

 

zondag 4 november 2018
14.30 uur SVEB 1 – B.V.V.’27 1
11.00 uur B.V.V.’27 2 – SVOC’01 2
B.V.V.’27 3 – Vrij
10.00 uur ST SVEB/Sporting S.T. VR2 – B.V.V.’27 VR1
Vaste vrijwilliger:
09.45 -15.00 uur: Maurice Wolters
Spelers/speelsters:
13.00-15.00 uur: Jimmy Spee
Openen/sluiten:
09.45 uur: René Tissen
15.00 uur: Richard Arts

 

zondag 11 november 2018
14.30 uur B.V.V.’27 1 – inhaal/beker
11.00 uur B.V.V.’27 2 – Wittenhorst 8
11.00 uur B.V.V.’27 3 – Ysselsteyn 5
11.30 uur Hegelsom VR1 – B.V.V.’27 VR1
Vaste vrijwilliger:
09.45 -14.00 uur: Peter Tax
14.00-19.00 uur: Marlon Tax
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Tom Thiesen
13.00-16.00 uur: Wouter Gardeniers
15.00-19.00 uur: Bryan Thiesen
Openen/sluiten:
09.45 uur: René Tissen
19.00 uur: Marlon Tax

 

zondag 18 november 2018
14.30 uur B.V.V.’27 1 – America 1
11.00 uur Melderslo 4 – B.V.V.’27 2
10.30 uur EWC’46 4 – B.V.V.’27 3
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – FCV-Venlo VR1
Vaste vrijwilliger:
09.45 -14.00 uur: Niels Hendrix
14.00-19.00 uur: Joost Bos
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Stan Theeuwen
13.00-16.00 uur: Vonne Franssen
15.00-19.00 uur: Max van Tongeren
Openen/sluiten:
09.45 uur: Niels Hendrix
19.00 uur: Rik van Kempen

 

zondag 25 november 2018
14.30 uur B.V.V.’27 1 – Montagnards 1
11.00 uur B.V.V.’27 2 – Leunen 4
11.00 uur B.V.V.’27 3 – Sporting S.T. 4
10.15 uur Melderslo VR1 – B.V.V.’27 VR1
Vaste vrijwilliger:
09.45 -14.00 uur: Jacqueline Teeuwen
14.00-19.00 uur: John Boom
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Luca Schraven
13.00-16.00 uur: Sam Willems
15.00-19.00 uur: Hans Hendrickx
Openen/sluiten:
09.45 uur: René Tissen
19.00 uur: Yoeri Janssen

 

zondag 2 december 2018
14.30 uur Heijen 1 – B.V.V.’27 1
09.45 uur Volharding 6 – B.V.V.’27 2
11.00 uur RESIA 3 – B.V.V.’27 3
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – HRC’27 VR1
Vaste vrijwilliger:
09.45 -15.00 uur: Niels Hendrix
Spelers/speelsters:
13.00-15.00 uur: Imke Lenssen
Openen/sluiten:
09.45 uur: Niels Hendrix
15.00 uur: Niels Hendrix

 

zondag 9 december 2018
14.30 uur B.V.V.’27 1 – DEV-Arcen 1
11.00 uur B.V.V.’27 2 – Meterik 4
11.00 uur B.V.V.’27 3 – Hegelsom 3
11.00 uur SV United VR1 – B.V.V.’27 VR1
Vaste vrijwilliger:
09.45 -14.00 uur: Hans Tax
14.00-19.00 uur: Joost Bos
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Kenny Poels
13.00-16.00 uur: Siebe de Koster
15.00-19.00 uur: Kay Wolters
Openen/sluiten:
09.45 uur: René Tissen
19.00 uur: Rik van Kempen

 

zondag 16 december 2018
14.30 uur Stormvogels’28 1 – B.V.V.’27 1
B.V.V.’27 2 – inhaal/beker
B.V.V.’27 3 – inhaal/beker
B.V.V.’27 VR1 – inhaal/beker
Vaste vrijwilliger:
08.45 -14.00 uur: Martijn Lomme
14.00-17.00 uur: Ilse Jacobs
Spelers/speelsters:
08.45-12.00 uur: Sjimmie Smeets
12.00-17.00 uur: Bas Tax
Openen/sluiten:
08.45 uur: Richard Arts
17.00 uur: Roel Tax

 

zondag 23 december 2018
14.30 uur B.V.V.’27 1 – inhaal/beker
Vaste vrijwilliger:
13.00 -19.00 uur: Marlon Tax
Spelers/speelsters:
13.00-16.00 uur: Mara Loonen
15.00-19.00 uur: Job van Kempen
Openen/sluiten:
13.00 uur: Marlon Tax
19.00 uur: Marlon Tax

 

zondag 20 januari 2019
14.30 uur B.V.V.’27 1 – FCV-Venlo 1
B.V.V.’27 2 – inhaal/beker
B.V.V.’27 3 – inhaal/beker
B.V.V.’27 VR1 – inhaal/beker
Vaste vrijwilliger:
08.45 -14.00 uur: Hay van Kempen
14.00-19.00 uur: Peter Tax
Spelers/speelsters:
08.45-12.30 uur: Jimmy Lucassen
12.30-16.00 uur: Sharon Luijkx
15.00-19.00 uur: Arne Thiesen
Openen/sluiten:
08.45 uur: Roel Tax
19.00 uur: Yoeri Janssen

 

zondag 27 januari 2019
14.30 uur B.V.V.’27 1 – SVEB 1
B.V.V.’27 2 – inhaal/beker
B.V.V.’27 3 – inhaal/beker
B.V.V.’27 VR1 – inhaal/beker
Vaste vrijwilliger:
08.45 -14.00 uur: Niels Hendrix
14.00-19.00 uur: Marlon Tax
Spelers/speelsters:
08.45-12.30 uur: Joey Gelden
12.30-16.00 uur: Faye Poels
15.00-19.00 uur: Lars Koster
Openen/sluiten:
08.45 uur: Niels Hendrix
19.00 uur: Marlon Tax

 

zondag 3 februari 2019
14.30 uur America 1 – B.V.V.’27 1
B.V.V.’27 2 – inhaal/beker
B.V.V.’27 3 – inhaal/beker
B.V.V.’27 VR1 – inhaal/beker
Vaste vrijwilliger:
08.45 -14.00 uur: Joost Bos
14.00-17.00 uur: John Boom
Spelers/speelsters:
08.45-12.00 uur: Egzon Grguri
12.00-17.00 uur: Eline Tijmensen
Openen/sluiten:
08.45 uur: Richard Arts
17.00 uur: Roel Tax

 

zondag 10 februari 2019
14.30 uur B.V.V.’27 1 – Hegelsom 1
12.00 uur Sporting S.T. 2 – B.V.V.’27 2
11.00 uur B.V.V.’27 3 – Leunen 5
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – S.V. Oostrum VR1
Vaste vrijwilliger:
09.45 -14.00 uur: Maurice Wolters
14.00-19.00 uur: Marlon Tax
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Willem Karman
13.00-16.00 uur: Maud Seijkens
15.00-19.00 uur: Joos Peeters
Openen/sluiten:
09.45 uur: Richard Arts
19.00 uur: Marlon Tax

 

zondag 17 februari 2019
14.30 uur GFC’33 1 – B.V.V.’27 1
11.00 uur B.V.V.’27 2 – EWC’46 3
10.30 uur SVOC’01 4 – B.V.V.’27 3
13.00 uur Montagnards VR1 – B.V.V.’27 VR1
Vaste vrijwilliger:
09.45 -15.00 uur: Hans Tax
Spelers/speelsters:
13.00-15.00 uur: Mike Rongen
Openen/sluiten:
09.45 uur: René Tissen
15.00 uur: Richard Arts

 

zondag 24 februari 2019
14.30 uur B.V.V.’27 1 – EWC’46 1
09.30 uur Wittenhorst 8 – B.V.V.’27 2
10.30 uur Ysselsteyn 5 – B.V.V.’27 3
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – Hegelsom VR1
Vaste vrijwilliger:
09.45 -14.00 uur: Maurice Wolters
14.00-19.00 uur: Peter Tax
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Jannes Gooren
13.00-16.00 uur: Kristel Spanjers
15.00-19.00 uur: Jimmy Spee
Openen/sluiten:
09.45 uur: Marlon Tax
19.00 uur: Rik van Kempen

 

zondag 10 maart 2019
B.V.V.’27 1 – inhaal/beker
B.V.V.’27 2 – inhaal/beker
B.V.V.’27 3 – inhaal/beker
B.V.V.’27 VR1 – inhaal/beker
Vaste vrijwilliger:
09.45 -14.00 uur: Niels Hendrix
14.00-19.00 uur: Marlon Tax
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Jens Arts
13.00-16.00 uur: Lotte Wijnhoven
15.00-19.00 uur: Dennis Sanders
Openen/sluiten:
09.45 uur: Niels Hendrix
19.00 uur: Marlon Tax

 

zondag 17 maart 2019
14.30 uur S.V. Oostrum 1 – B.V.V.’27 1
11.00 uur B.V.V.’27 2 – Melderslo 4
11.00 uur B.V.V.’27 3 – EWC’46 4
13.00 uur FCV-Venlo VR1 – B.V.V.’27 VR1
Vaste vrijwilliger:
09.45 -15.00 uur: Maurice Wolters
Spelers/speelsters:
13.00-15.00 uur: Bryan Thiesen
Openen/sluiten:
09.45 uur: René Tissen
15.00 uur: Richard Arts

 

zondag 24 maart 2019
14.30 uur FCV-Venlo 1 – B.V.V.’27 1
11.00 uur Leunen 4 – B.V.V.’27 2
10.00 uur Sporting S.T. 4 – B.V.V.’27 3
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – Melderslo VR1
Vaste vrijwilliger:
09.45 -15.00 uur: Hans Tax
Spelers/speelsters:
13.00-15.00 uur: Shari Claessens
Openen/sluiten:
09.45 uur: Marlon Tax
15.00 uur: Marlon Tax

 

zondag 31 maart 2019
B.V.V.’27 1 – inhaal/beker
B.V.V.’27 2 – inhaal/beker
B.V.V.’27 3 – inhaal/beker
B.V.V.’27 VR1 – inhaal/beker
Vaste vrijwilliger:
08.45 -14.00 uur: Joost Bos
14.00-19.00 uur: John Boom
Spelers/speelsters:
08.45-12.30 uur: Gijs Gooren
12.30-16.00 uur: Vonne Franssen
15.00-19.00 uur: Max van Tongeren
Openen/sluiten:
08.45 uur: Roel Tax
19.00 uur: Yoeri Janssen

 

zondag 7 april 2019
14.30 uur B.V.V.’27 1 – Stormvogels’28 1
11.00 uur B.V.V.’27 2 – Volharding 6
11.00 uur B.V.V.’27 3 – RESIA 3
11.00 uur HRC’27 VR1 – B.V.V.’27 VR1
Vaste vrijwilliger:
09.45 -14.00 uur: Martijn Lomme
14.00-19.00 uur: Ilse Jacobs
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Davey Engels
13.00-16.00 uur: Hans Hendrickx
15.00-19.00 uur: Lars Koster
Openen/sluiten:
09.45 uur: René Tissen
19.00 uur: Rik van Kempen

 

zondag 14 april 2019
14.30 uur DEV-Arcen 1 – B.V.V.’27 1
10.00 uur Meterik 4 – B.V.V.’27 2
11.30 uur Hegelsom 3 – B.V.V.’27 3
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – SV United VR1
Vaste vrijwilliger:
09.45 -15.00 uur: Niels Hendrix
Spelers/speelsters:
13.00-15.00 uur: Nikki Janssen
Openen/sluiten:
09.45 uur: Niels Hendrix
15.00 uur: Niels Hendrix

 

zondag 21 april (Pasen)
14.30 uur B.V.V.’27 1 – Heijen 1
Vaste vrijwilliger:
13.00-19.00 uur: Joost Bos
Spelers/speelsters:
13.00-16.00 uur: Faye Poels
15.00-19.00 uur: Henny Jenner
Openen/sluiten:
13.00 uur: Rik van Kempen
19.00 uur: Yoeri Janssen

 

zondag 28 april 2019
B.V.V.’27 1 – inhaal/beker
B.V.V.’27 2 – inhaal/beker
B.V.V.’27 3 – inhaal/beker
B.V.V.’27 VR1 – inhaal/beker
Vaste vrijwilliger:
08.45 -14.00 uur: Martijn Lomme
14.00-19.00 uur: Ilse Jacobs
Spelers/speelsters:
08.45-12.30 uur: Sil Arts
12.30-16.00 uur: Mara Loonen
15.00-19.00 uur: Job van Kempen
Openen/sluiten:
08.45 uur: Richard Arts
19.00 uur: Rik van Kempen

 

zondag 5 mei 2019
14.30 uur B.V.V.’27 1 – inhaal/beker
11.00 uur B.V.V.’27 2 – S.V. Oostrum 4
11.00 uur B.V.V.’27 3 – Kronenberg 2
09.45 uur Volharding VR2 – B.V.V.’27 VR1
Vaste vrijwilliger:
09.45 -14.00 uur: Hay van Kempen
14.00-19.00 uur: Hans Tax
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Roel Verkoijen
13.00-16.00 uur: Siebe de Koster
15.00-19.00 uur: Kay Wolters
Openen/sluiten:
09.45 uur: René Tissen
19.00 uur: Yoeri Janssen

 

zondag 12 mei 2019
14.30 uur Montagnards 1 – B.V.V.’27 1
11.30 uur SVOC’01 2 – B.V.V.’27 2
10.30 uur America 4 – B.V.V.’27 3
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – ST SVEB/Sporting S.T. VR2
Vaste vrijwilliger:
09.45 -15.00 uur: Niels Hendrix
Spelers/speelsters:
13.00-15.00 uur: Sharon Luijkx
Openen/sluiten:
09.45 uur: Niels Hendrix
15.00 uur: Niels Hendrix

 

zondag 19 mei 2019
14.30 uur B.V.V.’27 1 – VVV’03 1
11.00 uur B.V.V.’27 2 – SV United 4
10.00 uur B.V.V.’27 3 – IVO 6
13.00 uur B.V.V.’27 VR1 – ZSV VR2
Vaste vrijwilliger:
08.45 -14.00 uur: Hay van Kempen
14.00-19.00 uur: John Boom
Spelers/speelsters:
08.45-12.30 uur: Ward van de Water
12.30-16.00 uur: Arne Thiesen
15.00-19.00 uur: Wouter Classens
Openen/sluiten:
08.45 uur: Richard Arts
19.00 uur: Rik van Kempen

 

zondag 26 mei 2019
14.30 uur Meterik 1 – B.V.V.’27 1
12.00 uur SV Venray 12 – B.V.V.’27 2
11.00 uur SV United 5 – B.V.V.’27 3
10.30 uur America VR1 – B.V.V.’27 VR1

 

donderdag 30 mei 2019 (Hemelvaartsdag)
B.V.V.’27 1 – nacompetitie
B.V.V.’27 2 – inhaal/beker
B.V.V.’27 3 – inhaal/beker
B.V.V.’27 VR1 – inhaal/beker
Vaste vrijwilliger:
09.45 -15.00 uur: Niels Hendrix
Spelers/speelsters:
13.00-15.00 uur: Lieke Coenders
Openen/sluiten:
09.45 uur: Niels Hendrix
15.00 uur: Niels Hendrix

 

Kantinediensten stamtafel ’t Gèle blad

donderdag 16 augustus 2018: Leon Thiesen
donderdag 23 augustus 2018: Niels Hendrix
donderdag 30 augustus 2018: Richard Wismans
donderdag 6 september 2018: Wiel Gooren
donderdag 13 september 2018: Jan Willem Franssen
donderdag 20 september 2018: Twan Ingenpass
donderdag 27 september 2018: Maurice Wolters
donderdag 4 oktober 2018: Martijn Lomme
donderdag 11 oktober 2018: Robert Theeuwen
donderdag 18 oktober 2018: Peter Katelaan
donderdag 25 oktober 2018: Johan Hendrickx
donderdag 1 november 2018: Richard Arts
donderdag 8 november 2018: Leon Thiesen
donderdag 15 november 2018: Niels Hendrix
donderdag 22 november 2018: Richard Wismans
donderdag 29 november 2018: Wiel Gooren
donderdag 6 december 2018: Jan Willem Franssen
donderdag 13 december 2018: Twan Ingenpass
donderdag 20 december 2018: Maurice Wolters
donderdag 10 januari 2019: Martijn Lomme
donderdag 17 januari 2019: Robert Theeuwen
donderdag 24 januari 2019: Peter Katelaan
donderdag 31 januari 2019: Johan Hendrickx
donderdag 7 februari 2019: Richard Arts
donderdag 14 februari 2019: Leon Thiesen
donderdag 21 februari 2019: Niels Hendrix
donderdag 28 februari 2019: Richard Wismans
donderdag 7 maart 2019: Wiel Gooren
donderdag 14 maart 2019: Jan Willem Franssen
donderdag 21 maart 2019: Twan Ingenpass
donderdag 28 maart 2019: Maurice Wolters
donderdag 4 april 2019: Martijn Lomme
donderdag 11 april 2019: Robert Theeuwen
donderdag 18 april 2019: Peter Katelaan
donderdag 25 april 2019: Johan Hendrickx
donderdag 2 mei 2019: Richard Arts
donderdag 9 mei 2019: Leon Thiesen
donderdag 16 mei 2019: Niels Hendrix
donderdag 23 mei 2019: Richard Wismans
donderdag 30 mei 2019: Wiel Gooren
donderdag 6 juni 2019: Jan Willem Franssen
donderdag 13 juni 2019: Twan Ingenpass
donderdag 20 juni 2019: Maurice Wolters
donderdag 27 juni 2019: Martijn Lomme

 

 

Entreeverzorgers bij wedstrijden B.V.V.’27 1

zondag 30 september 2018: B.V.V.’27 1 – GFC’33 1: Loek Tax en Sraar Gooren

zondag 14 oktober 2018: B.V.V.’27 1 – Meterik 1: Jan van den Beuken en Peter Ewalts

zondag 28 oktober 2018: B.V.V.’27 1 – S.V. Oostrum 1: Henk Lomme en Theo Hendrix

zondag 18 november 2018: B.V.V.’27 1 – America 1: Antoon van Heesch en Paul Rütten

zondag 25 november 2018: B.V.V.’27 1 – Montagnards 1: Loek Tax en Sraar Gooren

zondag 9 december 2018: B.V.V.’27 1 – DEV-Arcen 1: Jan van den Beuken en Peter Ewalts

zondag 20 januari 2019: B.V.V.’27 1 – FCV-Venlo 1: Henk Lomme en Theo Hendrix

zondag 27 januari 2019: B.V.V.’27 1 – SVEB 1: Antoon van Heesch en Paul Rütten

zondag 10 februari 2019: B.V.V.’27 1 – Hegelsom 1: Loek Tax en Sraar Gooren

zondag 24 februari 2019: B.V.V.’27 1 – EWC’46 1: Jan van den Beuken en Peter Ewalts

zondag 7 april 2019: B.V.V.’27 1 – Stormvogels’28 1: Henk Lomme en Theo Hendrix

zondag 21 april 2019: B.V.V.’27 1 – Heijen 1: Antoon van Heesch en Paul Rütten

zondag 19 mei 2019: B.V.V.’27 1 – VVV’03 1: Loek Tax en Sraar Gooren