Our Blog

Op een dramatisch slecht veld, waar voetbal zoals wij dat willen spelen, had de tegenstander Menos geen minuut de illusie mogen hebben dat zij iets konden weerleggen tegen ons. Schoppen, klieren, lange bal spelen en maar rennen. We deden ons zelf veel te kort door binnen 10 minuten niet al met 0-2 voor te staan. Het zou dus moeilijk gaan worden, temeer omdat wij vergaten om het spel te spelen wat wij behoorlijk onder de knie hebben, nl opbouwen. De vrije man werd nu gezocht door een veel te snelle lange bal. Iets waar Menos wel raad mee wist.

In de pauze heb ik een omzetting moeten doorvoeren, Egzon zat niet in de wedstrijd en lag al onder de loep van de scheidsrechter, die beoordeeld werd door 2 KNVB “officials”. Willem ging van 9 naar 11, Roel naar 9, Jimmy naar 10 en Jens op 8. Meer loopvermogen op het middenveld en een speler die de goede pass kan hanteren. Het gevolg was direct zichtbaar, Heel veel druk op de tegenstander, voornamelijk op de helft van de tegenstander en ontzettend veel kansrijke situaties. Het was soms te gek voor woorden dat ballen er gewoon niet in gingen. Uiteindelijk kon de 0-1 niet uitblijven. Lou schoot strak in.  Nu was het doordrukken, door Roel eruit te halen en Sjimmie S. op 11 te zetten en de soms ongrijpbare maar ook vaak te overdreven acties van Jimmy zette ik op 9, vanwege zijn balvastheid. Het was ook Jimmy die de onvermijdelijke 0-2 inschoot.

Een terechte overwinning en de volgende belangrijke wedstrijd staat alweer op het programma, thuis tegen st. Hubert, een team dat niet te onderschatten is, dat heeft SV United ondervonden. Als we die wedstrijd winnen komen we op 33 punten en het doel bij aanvang van de competitie was en is 36 punten behalen.

Tot zondag,

Jef