Kantinedienst

Voor de kantinediensten hebben we weer de beschikking over een groep vaste kantinevrijwilligers die samen met de actieve spelers/speelsters op de zondagen de kantine zullen gaan runnen.

In onderstaand schema zijn de kantinediensten ingedeeld. Het bestuur zal op de zondagen de kantine openen en sluiten.

Op de trainingsavonden zal Wiel Hendrickx de kantine runnen.  Op de donderdag zal een persoon van de stamtafel vanaf 21.00 uur Wiel ondersteunen en met Wiel sluiten.

zondag 6 oktober 2019
14.30 uur B.V.V.’27 1 – DEV-Arcen 1
11.00 uur B.V.V.’27 2 – Meterik 4
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – V.V. Holthees-Smakt VR1
Vaste vrijwilligers:
09.45 -14.00 uur: Hans Tax
14.00-19.00 uur: Marlon Hendrix-Tax
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Gijs Gooren
13.00-16.00 uur: Dimphy de Koning
15.00-19.00 uur: Niels Hendrix
Openen/sluiten:
09.45 uur: Richard Arts
19.00 uur: Marlon Hendrix-Tax

 

zondag 20 oktober 2019
14.30 uur B.V.V.’27 1 – S.V. Oostrum 1
11.00 uur B.V.V.’27 2 – Inhaal
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – SV United VR1
Vaste vrijwilligers:
09.45 -14.00 uur: Maurice Wolters
14.00-19.00 uur: John Boom
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Jannes Gooren
13.00-16.00 uur: Eline Tijmensen
15.00-19.00 uur: Faye Poels
Openen/sluiten:
09.45 uur: Niels Hendrix
19.00 uur: Roel Tax

 

zondag 3 november 2019
14.30 uur B.V.V.’27 1 – Meterik 1
11.00 uur B.V.V.’27 2 – Sparta’18 5
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – Montagnards VR1
Vaste vrijwilligers:
09.45 -14.00 uur: Kelly Wijnhoven
14.00-19.00 uur: Ilse Lomme
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Jari Wijnhoven
13.00-16.00 uur: Imke Lenssen
15.00-19.00 uur: Hans Hendrickx
Openen/sluiten:
09.45 uur: Marlon Hendrix-Tax
19.00 uur: Richard Arts

 

zondag 17 november 2019
14.30 uur B.V.V.’27 1 – Vrij
11.00 uur B.V.V.’27 2 – RESIA 3
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – Vrij
Vaste vrijwilligers:
09.45 -15.00 uur: Jacqueline Theeuwen
Spelers/speelsters:
13.00-15.00 uur: Henny Jenner
Openen/sluiten:
09.45 uur: Yoeri Janssen
15.00 uur: Marlon Hendrix-Tax

 

zondag 24 november 2019
14.30 uur B.V.V.’27 1 – GFC’33 1
11.00 uur B.V.V.’27 2 – H.B.S.V. 4
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – ZSV VR2
Vaste vrijwilligers:
09.45 -14.00 uur: Maurice Wolters
14.00-19.00 uur: Peter & Annie Tax
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Kay Wolters
15.00-19.00 uur: Lizzy Gooren
Openen/sluiten:
09.45 uur: Marlon Hendrix-Tax
19.00 uur: René Tissen

 

zondag 8 december 2019
14.30 uur B.V.V.’27 1 – America 1
11.00 uur B.V.V.’27 2 – Sporting S.T. 4
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – S.V. Oostrum VR1
Vaste vrijwilligers:
09.45 -14.00 uur: Kelly Wijnhoven
14.00-19.00 uur: John Boom
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Lars Koster
13.00-16.00 uur: Kristel Spanjers
15.00-19.00 uur: Wouter Gardeniers
Openen/sluiten:
09.45 uur: René Tissen
19.00 uur: Yoeri Janssen

 

zondag 15 december 2019
14.30 uur Stormvogels’28 1 – B.V.V.’27 1
11.00 uur B.V.V.’27 2 – Inhaal
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – Volharding VR2
Vaste vrijwilligers:
09.45 -15.00 uur: Martijn Lomme
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Boy Wolters
13.00-15.00 uur: Bryan Thiesen
Openen/sluiten:
09.45 uur: Yoeri Janssen
15.00 uur: Richard Arts

 

zondag 22 december 2019
14.30 uur B.V.V.’27 1 – Inhaal
11.00 uur B.V.V.’27 2 – Vrij
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – Vrij
Vaste vrijwilligers:
13.00-19.00 uur: Hans Tax
Spelers/speelsters:
13.00-16.00 uur: Joey Gelden
15.00-19.00 uur: Mike Rongen
Openen/sluiten:
13.00 uur: Roel Tax
19.00 uur: Roel Tax

 

zondag 19 januari 2020
14.30 uur B.V.V.’27 1 – Inhaal
11.00 uur B.V.V.’27 2 – Inhaal
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – Inhaal
Vaste vrijwilligers:
09.45 -14.00 uur: Peter & Annie Tax
14.00-19.00 uur: Maurice Wolters
Spelers/speelsters:
13.00-16.00 uur: Saskia Tax
15.00-19.00 uur: Tom van der Hulst
Openen/sluiten:
09.45 uur: Richard Arts
19.00 uur: René Tissen

 

zondag 26 januari 2020
14.30 uur B.V.V.’27 1 – SVEB 1
11.00 uur B.V.V.’27 2 – Inhaal
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – Inhaal
Vaste vrijwilligers:
09.45 -14.00 uur: Niels Hendrix
14.00-19.00 uur: John Boom
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Gijs Gooren
13.00-16.00 uur: Nikki Janssen
15.00-19.00 uur: Max van Tongeren
Openen/sluiten:
09.45 uur: Niels Hendrix
19.00 uur: Yoeri Janssen

 

zondag 9 februari 2020
14.30 uur B.V.V.’27 1 – V.V. Achates 1
11.00 uur B.V.V.’27 2 – Leunen 5
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – Excellent 1
Vaste vrijwilligers:
09.45 -14.00 uur: Jacqueline Theeuwen
14.00-19.00 uur: Maurice Wolters
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Bram Wijnhoven
13.00-16.00 uur: Lieke Coenders
15.00-19.00 uur: Jelle Thiesen
Openen/sluiten:
09.45 uur: Yoeri Janssen
19.00 uur: Roel Tax

 

zondag 1 maart 2020
14.30 uur B.V.V.’27 1 – Inhaal
11.00 uur B.V.V.’27 2 – Inhaal
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – Inhaal
Vaste vrijwilligers:
09.45 -14.00 uur: Martijn Lomme
14.00-19.00 uur: Ilse Lomme
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Jari Wijnhoven
13.00-16.00 uur: Shari Claessens
15.00-19.00 uur: Siebe de Koster
Openen/sluiten:
09.45 uur: Marlon Hendrix-Tax
19.00 uur: Richard Arts

 

zondag 8 maart 2020
14.30 uur B.V.V.’27 1 – SV United 1
11.00 uur B.V.V.’27 2 – Kronenberg 3
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – HRC’27 VR1
Vaste vrijwilligers:
09.45 -14.00 uur: Kelly Wijnhoven
14.00-19.00 uur: Ilse Lomme
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Nic van Ool
13.00-16.00 uur: Mike Rongen
15.00-19.00 uur: Johan Hendrickx
Openen/sluiten:
09.45 uur: René Tissen
19.00 uur: Yoeri Janssen

 

Zondag 22 maart 2020
14.30 uur B.V.V.’27 1 – V.V. Heijen 1
11.00 uur B.V.V.’27 2 – Inhaal
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – Inhaal
Vaste vrijwilligers:
09.45 -14.00 uur: Martijn Lomme
14.00-19.00 uur: Ilse Lomme
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Willem Karman
13.00-16.00 uur: Suzan van Boekel
15.00-19.00 uur: Tom Thiesen
Openen/sluiten:
09.45 uur: René Tissen
19.00 uur: Roel Tax

 

zondag 5 april 2020
14.30 uur B.V.V.’27 1 – Stormvogels´28 1
11.00 uur B.V.V.’27 2 – EWC´46 3
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – Vrij
Vaste vrijwilligers:
09.45 -14.00 uur: Niels Hendrix
14.00-19.00 uur: Marlon Hendrix-Tax
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Rik van Kempen
13.00-16.00 uur: Luca Scholtz
15.00-19.00 uur: Stan Theeuwen
Openen/sluiten:
09.45 uur: Niels Hendrix
19.00 uur: Marlon Hendrix-Tax

 

zaterdag 11 april 2020 (Paaszaterdag)
18.00 uur B.V.V.’27 1 – Inhaal
18.00 uur B.V.V.’27 2 – Inhaal
18.00 uur B.V.V.’27 VR1 – Inhaal
Vaste vrijwilligers:
17.00-21.30 uur: Martijn Lomme
Spelers/speelsters:
17.00-19.30 uur: Frank de Ruijter
18.30-21.30 uur: Henny Jenner
Openen/sluiten:
17.00 uur: Richard Arts
21.30 uur: Niels Hendrix

 

maandag 13 april 2020 (Paasmaandag) 
14.30 uur B.V.V.’27 1 – Inhaal
11.00 uur B.V.V.’27 2 – Inhaal
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – Inhaal
Vaste vrijwilligers:
09.45 -14.00 uur: Hans Tax
14.00-19.00 uur: Marlon Hendrix-Tax
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Jannes Gooren
13.00-16.00 uur: Vonne Franssen
15.00-19.00 uur: Ward van de Water
Openen/sluiten:
09.45 uur: René Tissen
19.00 uur: Marlon Hendrix-Tax

 

zondag 19 april 2020
14.30 uur B.V.V.’27 1 – Montagnards 1
11.00 uur B.V.V.’27 2 – Ysselsteyn 5
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – ST Sporting ST/SVEB VR2
Vaste vrijwilligers:
09.45 -14.00 uur: Kelly Wijnhoven
14.00-19.00 uur: Peter & Annie Tax
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Sil Arts
15.00-19.00 uur: Wesley Gelden
Openen/sluiten:
09.45 uur: Yoeri Janssen
19.00 uur: Roel Tax

 

zondag 26 april 2020
14.30 uur Meterik 1 – B.V.V.’27 1
11.00 uur B.V.V.’27 2 – Inhaal
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – Inhaal
Vaste vrijwilligers:
09.45 -15.00 uur: Hans Tax
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Bram Wijnhoven
13.00-15.00 uur: Lotte Wijnhoven
Openen/sluiten:
09.45 uur: Niels Hendrix
15.00 uur: Richard Arts

 

zondag 3 mei 2020
14.30 uur B.V.V.’27 1 – Inhaal
11.00 uur B.V.V.’27 2 – Vrij
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – Vrij
Vaste vrijwilligers:
13.00-19.00 uur: Marlon Hendrix-Tax
Spelers/speelsters:
13.00-16.00 uur: Bas Tax
15.00-19.00 uur: Johan Hendrickx
Openen/sluiten:
13.00 uur: Marlon Hendrix-Tax
19.00 uur: Marlon Hendrix-Tax

 

zondag 17 mei 2020
14.30 uur B.V.V.’27 1 – EWC’46 1
11.00 uur B.V.V.’27 2 – IVO 7
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – SSS’18 VR2
Vaste vrijwilligers:
09.45 -14.00 uur: Hans Tax
14.00-19.00 uur: John Boom
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Willem Karman
13.00-16.00 uur: Maud Seijkens
15.00-19.00 uur: Ward van de Water
Openen/sluiten:
09.45 uur: Niels Hendrix
19.00 uur: Niels Hendrix

 

donderdag 21 mei 2020 (Hemelvaartsdag) 
14.30 uur B.V.V.’27 1 – Inhaal
11.00 uur B.V.V.’27 2 – Inhaal
11.00 uur B.V.V.’27 VR1 – Inhaal
Vaste vrijwilligers:
09.45 -14.00 uur: Martijn Lomme
14.00-19.00 uur: Ilse Lomme
Spelers/speelsters:
09.45-13.00 uur: Jens Arts
13.00-16.00 uur: Jelle Thiesen
15.00-19.00 uur: Niels Hendrix
Openen/sluiten:
09.45 uur: René Tissen
19.00 uur: Richard Arts

 

 

Kantinediensten stamtafel ’t Gèle blad

donderdag 15 augustus 2019: Leon Thiesen
donderdag 22 augustus 2019: Niels Hendrix
donderdag 29 augustus 2019: Richard Wismans
donderdag 5 september 2019: Jan Willem Franssen
donderdag 12 september 2019: Twan Ingenpass
donderdag 19 september 2019: Maurice Wolters
donderdag 26 september 2019: Martijn Lomme
donderdag 3 oktober 2019: Robert Theeuwen
donderdag 10 oktober 2019: Peter Katelaan
donderdag 17 oktober 2019: Johan Hendrickx
donderdag 24 oktober 2019: Richard Arts
donderdag 31 oktober 2019: Leon Thiesen
donderdag 7 november 2019: Niels Hendrix
donderdag 14 november 2019: Richard Wismans
donderdag 21 november 2019: Jan Willem Franssen
donderdag 28 november 2019: Twan Ingenpass
donderdag 5 december 2019: Maurice Wolters
donderdag 12 december 2019: Martijn Lomme
donderdag 19 december 2019: Robert Theeuwen
donderdag 16 januari 2020: Peter Katelaan
donderdag 23 januari 2020: Johan Hendrickx
donderdag 30 januari 2020: Richard Arts
donderdag 6 februari 2020: Leon Thiesen
donderdag 13 februari 2020: Niels Hendrix
donderdag 20 februari 2020: Richard Wismans
donderdag 27 februari 2020: Jan Willem Franssen
donderdag 5 maart 2020: Twan Ingenpass
donderdag 12 maart 2020: Maurice Wolters
donderdag 19 maart 2020: Martijn Lomme
donderdag 26 maart 2020: Robert Theeuwen
donderdag 2 april 2020: Peter Katelaan
donderdag 9 april 2020: Johan Hendrickx
donderdag 16 april 2020: Richard Arts
donderdag 23 april 2020: Leon Thiesen
donderdag 30 april 2020: Niels Hendrix
donderdag 7 mei 2020: Richard Wismans
donderdag 14 mei 2020: Jan Willem Franssen
donderdag 21 mei 2020: Twan Ingenpass
donderdag 28 mei 2020: Maurice Wolters
donderdag 4 juni 2020: Martijn Lomme
donderdag 11 juni 2020: Robert Theeuwen
donderdag 18 juni 2020: Peter Katelaan
donderdag 25 juni 2020: Johan Hendrickx
donderdag 2 juli 2020: Richard Arts