Programma

 

 

 

Seizoen 2021-2022

 

Zondag 17 oktober

VVV’03 1 – B.V.V.’27 1 [14:30]

SVOC’01 4 – B.V.V.’27 2 [10:00]

B.V.V.’27 VR1 [Vrij]

 

Donderdag 21 oktober

B.V.V.’27 VR1 – Volharding VR2 [19:30] (Wedstrijd wordt bij Volharding gespeeld)

 

Zondag 24 oktober

B.V.V.’27 1 – vvVos 1 [14:30]

B.V.V.’27 2 – Vrij

HRC’27 VR1 – B.V.V.’27 VR1 [11:00]

 

Zondag 31 oktober

Belfeldia 1 – B.V.V.’27 1 [14:30]

Sporting S.T. 4 – B.V.V.’27 2 [10:00]

Hegelsom VR1 – B.V.V.’27 VR1 [11:30]

 

Zondag 7 november

B.V.V.’27 1 – Resia 1 [14:30]

B.V.V.’27 2 – Resia 2 [11:00]

B.V.V.’27 VR1 – Montgnards VR1 [11:00]

 

Zondag 14 november

B.V.V.’27 1 – Vrij

B.V.V.’27 2 – Vrij

B.V.V.’27 VR1 – Vrij

 

Zondag 21 november

Sambeek 1 – B.V.V.’27 1 [14:30]

V.V. Holthees-Smakt 3 – B.V.V.’27 2 [10:45]

V.V. Holthees-Smakt VR1 – B.V.V.’27 VR1 [10:00]

 

Zondag 28 november

B.V.V.’27 1 – S.V. Lottum [14:30]

B.V.V.’27 2 – Volharding 7 [11:00]

B.V.V.’27 VR1 – America VR1 [11:00]

 

Zondag 5 december

RKDSO 1 – B.V.V.’27 1 [14:00]

Leunen 4 – B.V.V.’27 2 [11:30]

SV Oostrum VR1 – B.V.V.’27 VR1 [11:30]

 

Zondag 12 december

B.V.V.’27 1 – V.V. Holthees-Smakt 1 [14:00]

B.V.V.’27 2 – SV Venray 11 [11:00]

B.V.V.’27 VR1 – ST MDOC VR2 [11:00]

 

Zondag 19 december

B.V.V.’27 1 – inhaal/vrij

B.V.V.’27 2 – inhaal/vrij

B.V.V.’27 VR1 – inhaal/vrij

 

Zondag 16 januari

B.V.V.’27 1 -– inhaal/vrij

B.V.V.’27 2 – inhaal/vrij

B.V.V.’27 VR1 – inhaal/vrij

 

Zondag 23 januari

Leunen 1 – B.V.V.’27 1 [14:30]

B.V.V.’27 2 – inhaal/vrij

B.V.V.’27 VR1 – inhaal/vrij

 

Zondag 30 januari

SVOC’01 – B.V.V.’27 1 [14:30]

Wittenhorst 9 – B.V.V.’27 2 [12:00]

Melderslo VR1 – B.V.V.’27 VR1 [09:30]

 

Zondag 6 februari

B.V.V.’27 1 – VVV’03 [14:30]

B.V.V.’27 2 –SV United 5 [11:00]

B.V.V.’27 VR1 – Olympia’18 VR2 [11:00]

 

Zondag 13 februari

Kronenberg 1 – B.V.V.’27 1 [14:30]

SV Oostrum 4 – B.V.V.’27 2 [10:00]

Volharding VR2 – B.V.V.’27 VR1 [09:45]

 

Zondag 20 februari

B.V.V.’27 1 – Sambeek 1 [14:30]

B.V.V.’27 2 – V.V. Holthees-Smakt 3 [11:00]

B.V.V.’27 VR1 – V.V. Holthees-Smakt VR1 [11:00]

 

Zondag 27 februari

Carnaval

 

Zondag 6 maart

B.V.V.’27 1 – Vrij

B.V.V.’27 2 – Vrij

B.V.V.’27 VR1 – Vrij

 

Zondag 13 maart

vvVOS 1 – B.V.V.’27 1 [14:30]

RESIA 2 – B.V.V.’27 2 [11:30]

Montagnards VR1 – B.V.V.’27 VR1 [11:00]

 

Zondag 20 maart

B.V.V.’27 1 – Belfeldia 1 [14:30]

B.V.V.’27 2 – Wittenhorst 9 [11:00]

B.V.V.’27 VR1 – Melderslo VR1 [11:00]

 

Zondag 27 maart

RESIA 1 – B.V.V.’27 1 [14:30]

Volharding 7 – B.V.V.’27 2 [12:00]

America VR1 – B.V.V.’27 VR1 [10:30]

 

Zondag 3 april 

B.V.V.’27 1 – RKDSO 1 [14:30]

B.V.V.’27 2 – Leunen 4 [11:00]

B.V.V.’27 VR1 – SV Oostrum VR1 [11:00]

 

Zondag 10 april

B.V.V.’27 1 – Leunen 1 [14:30]

B.V.V.’27 2 – SVOC’01 4 [11:00]

B.V.V.’27 VR1 – HRC’27 VR1 [11:00]

 

Zaterdag 16 april [Paaszaterdag]

B.V.V.’27 1 – Vrij

B.V.V.’27 2 – Vrij

B.V.V.’27 VR1 – Vrij

 

Maandag 18 april [Paasmaandag]

B.V.V.’27 1 -– inhaal/vrij

B.V.V.’27 2 – inhaal/vrij

B.V.V.’27 VR1 – inhaal/vrij

 

Zondag 24 april

S.V. Lottum 1 – B.V.V.’27 1 [14:30]

SV Venray 11 – B.V.V.’27 2 [11:00]

ST MDOC VR2 – B.V.V.’27 VR1 [10:00]

 

Zondag 1 mei

V.V. Holthees-Smakt 1 – B.V.V.’27 1 [14:30]

B.V.V.’27 2 – Vrij

B.V.V.’27 VR1 – Vrij

 

Zondag 8 mei

B.V.V.’27 1 – Vrij

B.V.V.’27 2 – Vrij

B.V.V.’27 VR1 – Vrij

 

Zondag 15 mei

B.V.V.’27 1 – SVOC’01 1 [14:30]

B.V.V.’27 2 – Sporting S.T. 4 [11:00]

B.V.V.’27 VR1 – Hegelsom VR1 [11:00]

 

Zondag 22 mei

SVS 1 – B.V.V.’27 1 [14:30]

EWC’46 3 – B.V.V.’27 2 [11:00]

SV United VR1 – B.V.V.’27 VR1 [12:00]

 

Zondag 29 mei

B.V.V.’27 1 – Sporting S.T. 1 [14:30]

B.V.V.’27 2 – Vrij

B.V.V.’27 VR1 – Vrij

 

 .