Our Blog

Ook Sambeek VV speelde voetbal met letterlijk “het overslaan” van de middenlinie. Ik weiger hieraan mee te doen, ik wil opbouw zien, lopende mensen en duelkracht. Het begint te komen, ik zie situaties terug die wij trainen, want trainen is een vak.

Toch weer slap ingrijpen rond de 16 zorgde voor een achterstand, die volkomen onnodig was. Willem die weer goed controlerend werk verrichte en Sil en Roel die in de ruit aanvallende impulsen gaven. De opkomende Kenny en Jens brachten veel druk op de tegenstanders, jammer dat wij niet, efficiënt genoeg waren voor de goal van Sambeek. De tweede helft brachten we de geblesseerde Joey, die nuttig hard werkte. Omdat wij op de helft van de tegenstanders speelden, was de speelruimte klein. Onze wisselpasses waren prima, zeker gegeven het feit dat Sambeek rijp voor de slachtbank was. Dat er twee wonderschone doelpunten voor nodig waren van Jimmy is mooi voor hem maar zeker ook voor een goed voetballend, elftal. Een hecht team met mogelijkheden. Job viel in en deed dat goed, met inzet, ondanks het feit dat hij nog niet getraind hadden.

De wedstrijd kwam op slot toen een omhaal van Roel de keeper te machtig was en een attente Lou de 3-1 op het scorebord zette. Het wordt zwaarder en zwaarder, de te kleine selectie kan dit normaliter niet volhouden. Wij spelen met een hoge en snelle balcirculatie, met veel bewegende mensen.

Ik ben tevreden, ik zie mijn trainingsopzet terug in het veld en dat is een groot compliment voor deze groep, die exact een jaar geleden met 9 punten de winterstop uit kwam. Wie weet of er een verrassing in zit. Maar deze prestatiecurve is al prima.

Volgende week een lastige uitwedstrijd tegen de Zwaluw , die thuis een overwinning stal, door een verkeerd toegekende penalty en een bal laat in de wedstrijd op de paal.

Supporters op post, zondag 19 februari 14.30 uur!

Groet,

Jef